Česky English По-русски Français

Revmacentrum BRNO

Ortopedie

Ortopedická ambulance zajišťuje komplexní vyšetření,chirurg  včetně laboratorního a ultrazvukového vyšetření (USG,SONO) pohybového aparátu, konzervativní i veškerou chirurgickou léčbu pohybového aparátu u pacientů s vrozeným a získaným postižením pohybového ústrojí se zvláštním zaměřením na revmatické choroby, pacientům s úrazy a jejich následky na pohybovém ústrojí v rámci oboru ortopedie a traumatologie (mimo preventivní vyšetření dětských kyčlí). Léčba je s přímou návazností na lůžková zdravotnická zařízení nejvyššího typu, protetická pracoviště, ambulantní a  lůžková rehabilitační zařízení i lázeňské ústavy.

 

Komplexní diagnostika a léčba problémů pohybového aparátu a možnost řešení a dořešení každého bolestivého stavu s maximálním využitím neinvazivní biochirurgické léčby.

 

Nyní k dispozici biologická léčba onemocnění chrupavek (vč. kloubní artrózy), bolesti šlach a úponů metodou růstových faktorů z krevních destiček vlastní krevní plazmy (ACP). Bližší informace - sekce Léčba krevní plazmou.

 

Prim. MUDr. R. Moster, CSc., má dlouholeté zkušenosti i s léčbou sportovních poranění, onemocnění pohybového ústrojí a jejich následků (15 let lékařem vrcholových sportovců, mj. hokejového odd. HC Kometa Brno, šéflékařem fotbalového odd. FC BOBY Brno), je přednášejícím oboru Sportovní traumatologie  na Fakultě Sportovních studií Masarykovy university v Brně.

 

V denním stacionáři je možnost i poskytnutí ambulantní infuzní léčby bolestivých stavů pohybového aparátu.

 

Indikace k léčbě a výsledky naší péče naleznete v sekci Obrazová galerie

 

V lednu 2011 byla zahájena ortopedická operatíva v nadstandardním prostředí SurGal Clinic v Brně.

 

loga_ortopedie

 

Lékař: prim. MUDr. René Moster, CSc.

 

Ordinační hodiny

 

Pondělí:
07.00 - 09.00 14.00 - 18.00
Úterý:
07.00 - 12.00 16.00 - 19.00
Středa:
Operace v SurGal clinic 13.00 - 16.00
Čtvrtek:
07.00 - 09.00 14.00 - 18.00
Pátek:
07.00 - 15.00

 

 

Vaše ošetření je možné i mimo ordinační dobu
po individuální domluvě s Vaším lékařem.
K vyšetření a ošetření se laskavě objednávejte. POZOR! Objednávejte se na vyšetření pouze telefonicky na 548 530 645. Jinou formu nemůžeme akceptovat. Děkujeme za pochopení.

 

email


Mošnova 8, 615 00 Brno - Židenice
telefon/fax: 548 530 645
Kde nás najdete v Brně (mapa )

 

 

mapy Praha -D1-Mošnova Olomouc-D1-Mošnova Svitavy - Mošnova